DO CHCE DESSING NA BLOG TAK KLIKNĚTE ♥♥♥ZDE♥♥♥
KDO CHCE JMENOVEČČKU S JAKÝM KOLIV JMÉNEM(BEZ HÁČKU A ČAREK) ZAPISTE SE ♥♥♥ZDE♥♥♥


DÁREČKY PRO SBÉÉNKA TADIIK(DO KOMENTIKU NAPIS ESI SE TI LIBI :-*

Červenec 2010

jací jstě pěstitelé a chovatelé

19. července 2010 v 9:49 | Deniinka 002 :-*
kdo neco jiného napište co do komentiku..........

když bude za chvíli škola tak vám řeknu 10 nej skrýšek a +jednu moji která funguje

18. července 2010 v 19:09 | Deniinka 002 :-* |  FUNÍK

10 nejlepších taháků

Na začátek je dobré říct, že je podstatna i metodika psani tahaku. Zkratkovite, heslovite, prehledne at se v tom clovek rychle vyzna a setri cas i prostor.

1. Tahák na písemce
Jeden z nejlepších, avšak málo používaných způsobů. Podmínkou je, že si na písemku máte vzít svůj papír. Připravte si předem dvojlist A5/A4. Na strany 1 a 2 budete psát odpovědi, a straně 3 dole bude tahák (tužkou - ideální je to na zažloutlém papíru, nejde to z dálky moc vidět). Dole dvojlist ve hřbetu trochu natrhněte, abyste mohli snáz obracet spodek 1. strany a vidět tak na tahák. Těsně před odevzdáním ale nesmíte zapomenout odtrhnout druhý list!

2. Kapesník
Tento trik vyžaduje určitou zručnost. Tahák napíšete na rožek papírového kapesníku a předstíráte rýmu. Kdyby na to kantor přišel, klidně ten roh ukousněte a polkněte, nic by se vám nemělo stát.

3. Speciální místa
Čím netradičnější místo, tím menší pravděpodobnost nálezu. Co takhle sádra, na které máte tahák schovaný mezi podpisy spolužáků?

4. Okno
Když sedíš u okna přilep ho na okno do nějakého místa kde nebude vidět.


5. Pití
Kupte si pití s velkým víčkem, tahák nalepte zevnitř do víčka a pak už jen hodně pijte.


6. Pití 2
Odlepte etiketu a napište na ní to, co potřebujete a pak jednoduše zas nalepte zpět. Lahev se pak dá různě otáčet podle potřeby(s patřičnou zkušeností). Málokterý profesor vykazuje tolik důvtipu, že by počítal i s tímto.

7. Mobil
Vyfotit do mobilu!!

8. Ruka
Klasický tahák na ruce ... v jednoduchosti je síla.

9. Propiska
Použijte propisku s co největším průměrem. Nalepte na ni tahák tak, aby z jednoho určitého pohledu nebyl vůbec vidět (takže šířka taháku bude asi polovina obvodu propisky). Když kolem vás půjde kantor, jednoduše s propiskou otáčejte tak, aby stál vždy přímo proti "čisté" straně propisky a tahák nebyl vidět.

10. Učení
Naučte se látku a vybodněte se na tahák.


+Moje rada

Já vždy den před písemkou si na pc natisknu tahák se vším a dám si ho na velikost 10 a na druhý den si ho dám při písemce mezi nohy na židly když okolo jde kantor tak dáte jen nohy k sobě....Funguje


nebo když máte mikinu tak pod rukáv mikči....takyy funguje ale nejlepší je pero na taháky-dá se koupit v papírnictvíahojky jak jdou prázky

11. července 2010 v 9:35 | Deniinka 002 :-* |  kniha náštěv
jak s evšichni  máte já se má  fain prosím ozvěte se