DO CHCE DESSING NA BLOG TAK KLIKNĚTE ♥♥♥ZDE♥♥♥
KDO CHCE JMENOVEČČKU S JAKÝM KOLIV JMÉNEM(BEZ HÁČKU A ČAREK) ZAPISTE SE ♥♥♥ZDE♥♥♥


DÁREČKY PRO SBÉÉNKA TADIIK(DO KOMENTIKU NAPIS ESI SE TI LIBI :-*

MILEY CYRUS

17. května 2009 v 12:55 |  o hvězdách
Základní informace
Miley Ray Cyrus (vlastním jménem Destiny Hope Cyrus) je americká herečka, zpěvačka a skladatelka. Proslavilo ji hlavně účinkování coby Miley Stewart/Hannah Montana v televizním seriálu Hannah Montana na kanálu Disney Channel.
Miley Cyrus se stala skloňovanou všemi médii poté, co byl v březnu 2006 uveden první díl seriálu Hannah Montana. Aby společnost Disney z úspěchu mladé herečky vytěžila co nejvíce, vydává v listopadu 2006 soundtrack k seriálu, na kterém Miley zpívá celkem šest písní, které se v show objevily. Tohle málo jí stačilo, aby se v prosinci 2007 objevila v seznamu nejlépe placených teenagerů časopisu Forbes na sedmnáctém místě. Co to přesně znamená? Konkrétně to, že se na velmi dobré příčce dostala do seznamu mladých hvězd pod 25 let, které ročně vydělávají víc než 3,5 milionů dolarů.
Co se její filmové kariéry týče, Hannah nyní pracuje na filmovém zpracování seriálu, které by mělo mít premiéru v dubnu 2009.
Vedle filmu se ale Montana věnuje i hudbě. Debutové album Meet Miley Cyrus vyšlo v červenci 2007, její druhá deska Breakout zase v červenci 2008. Toto album je zároveň prvním počinem, který nepouzkazuje na její úspěšnou televizní kariéru. Je nutné říci, že obě alba aspoň ve Spojených státech debutovala na první příčce oficiální albové Billboard Chart.
V roce 2008 byla Miley Cyrus zařazena do seznamu stovky nejvlivnějších lidí na světě časopisu Time.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama