DO CHCE DESSING NA BLOG TAK KLIKNĚTE ♥♥♥ZDE♥♥♥
KDO CHCE JMENOVEČČKU S JAKÝM KOLIV JMÉNEM(BEZ HÁČKU A ČAREK) ZAPISTE SE ♥♥♥ZDE♥♥♥


DÁREČKY PRO SBÉÉNKA TADIIK(DO KOMENTIKU NAPIS ESI SE TI LIBI :-*

Květen 2009

PINK

17. května 2009 v 12:57 o hvězdách
Základní informace
Pink vlastním jménem Alecia Beth Moore (* 8. září 1979, Philadephie) je americká popová a R&B zpěvačka, textařka, producentka, herečka a zapálená provokatérka.
Pink vyrostla v Doylestownu jako dcera veterána z Vietnamu a zdravotní sestry. Vztah k hudbě v ní probudil její otec, který jí zpíval a hrál na kytaru. Ačkoliv jako malá onemocněla astmatem, na střední škole se přidala k neznámé hudební skupině Middleground, vystupovala v Philadelpských klubech, hrála se skupinou Choice, zpívala vokály pro Dianu Ross a jiné umělce. Nejvíce ji ovlivnili Mary J. Blige, Bob Marley, 2Pac nebo Janis Joplin.
V roce 2000 debutovala albem Can't Take Me Home, z kterého zabodoval zejména singl There You Go. Velký úspěch jí přinesla druhá rockově laděná deska M!ssundaztood (2001) s hity Just Like A Pill a Get The Party Started. Za poslední jmenovanou byla nominována na prestižní Grammy. Další nahrávka Try This (2003) mírně propadla, ale album I'm Not Dead z roku 2006 se skladbami Stupid Girls nebo Dear Mr. President bylo úspěšné. V roce 2008 zpěvačka vydala zatím poslední "vysmátou" studiovku Funhouse.
Z herecké kariéry Pink: Po filmech Ski to the Max (2000), Rollerball (2002) přišli Charlieho andílci: na plný pecky, role v hororu Katakomby a opět další díl Charlieho andílků.
Pink v roce 2005 požádala o ruku motokrosového závodníka Careyho Harta (při závodě držela tabuli: Vezmeš si mě?). Svatba byla v lednu 2006, manželství se však v roce 2008 rozpadlo.
Pink je také velká bojovnice - ať už se jedná o KFC nebo o boj za zvířata (kritizovala i prince Williama a královnu Alžbětu). Pracuje pro mnoho charitativních organizací (UNICEF, Organizace za ochranu lidských práv, Save the children a další).
V České republice Pink koncertovala dvakrát - v srpnu 2004 a v prosinci 2006. Při poslední návštěvě v rámci turné k albu I'm Not Dead jí aplaudovalo deset tisíc diváků v Sazka Aréně.

THE PUSSYCAT DOLLS

17. května 2009 v 12:57 o hvězdách
Základní informace
Taneční skupinu Pussycat Dolls tvoří pět členek. Nicole, Melody, Ashley, Jessica a Kimberly. Jejich nejvetší hity jsou When I Grow Up,Don´t Cha , Stickwitu (zkratka Stick with You), nebo Beep. Další jejich skvělými písničkami jsou třeba Wait A Minute kterou zpívají s Timbalandem nebo třeba Buttons (tuto písničku zpívají se Snoop Doggem, v textu říká jejich jména). Na každý koncert si každá navrhne oblečení, to se pak doplní znakem jejich skupiny a jménem jich samotných.Tuto skupinu vytvořila Robin Antin v roce 1995. Bohužel v březnu 2008 odešla ze skupiny Carmit Bachar. Odešla do svojí nadace Smile with me pomáhat dětem s odštěpem rtu.
Vznikla roku 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 působí v uvedené sestavě i jako pevěcká skupina. V uvedených letech se tam vystřídalo mnoho členek, mezi jinými Carmen Electra, Cyia Batten, Nadine Ellis, Staci Flood, Kasey Campbell, Rachel Sterling, Kaya Jones, nebo nedávno vítězka souťeže "The Search For The Next Pussycat Doll" Asia Nitollano. Asia Nitollano měla kapelu údajně opustit kvůli solové kariéře ale po domluvě s kapelou a s hlavní členkou Nicole Scherzinger zní, že Asia Nitollano v kapele zůstává a stejně jako Nicole může nahrát solové album.Oficiální zpráva o Asia Nitollano zní takto "Členka skupiny The Pussycat Dolls, která vyhrála soutěž Search Of Next Pussycat Doll a stala se tak členkou PCD v zápětí podle pomluv opustila skupinu a teď řekla, že je pořád ve skupině. Teď se objeví na novém albu a na novém turné PCD k jejich novému albu Double The Trouble, které vyjde příští rok. "

MILEY CYRUS

17. května 2009 v 12:55 o hvězdách
Základní informace
Miley Ray Cyrus (vlastním jménem Destiny Hope Cyrus) je americká herečka, zpěvačka a skladatelka. Proslavilo ji hlavně účinkování coby Miley Stewart/Hannah Montana v televizním seriálu Hannah Montana na kanálu Disney Channel.
Miley Cyrus se stala skloňovanou všemi médii poté, co byl v březnu 2006 uveden první díl seriálu Hannah Montana. Aby společnost Disney z úspěchu mladé herečky vytěžila co nejvíce, vydává v listopadu 2006 soundtrack k seriálu, na kterém Miley zpívá celkem šest písní, které se v show objevily. Tohle málo jí stačilo, aby se v prosinci 2007 objevila v seznamu nejlépe placených teenagerů časopisu Forbes na sedmnáctém místě. Co to přesně znamená? Konkrétně to, že se na velmi dobré příčce dostala do seznamu mladých hvězd pod 25 let, které ročně vydělávají víc než 3,5 milionů dolarů.
Co se její filmové kariéry týče, Hannah nyní pracuje na filmovém zpracování seriálu, které by mělo mít premiéru v dubnu 2009.
Vedle filmu se ale Montana věnuje i hudbě. Debutové album Meet Miley Cyrus vyšlo v červenci 2007, její druhá deska Breakout zase v červenci 2008. Toto album je zároveň prvním počinem, který nepouzkazuje na její úspěšnou televizní kariéru. Je nutné říci, že obě alba aspoň ve Spojených státech debutovala na první příčce oficiální albové Billboard Chart.
V roce 2008 byla Miley Cyrus zařazena do seznamu stovky nejvlivnějších lidí na světě časopisu Time.

LINKIN PARK

17. května 2009 v 12:54 o hvězdách
Základní informace
Píše se rok 1996…
Prvopočátky kapely sahají až do roku 1996, kdy 19tiletý Mike Shinoda se svým spolužákem Bradem Delsonem ze střední školy se rozhodli založit kapelu. Jediný háček byl v tom že Mike poslouchal Hip-Hop a Brad byl rozhodně na Trash-Metal. Na nápad tyto 2 styly spojit je napadl když byli na vystopení kapely Antrax spolu s Public Enemy. Poté Mike v garáži spolu s Bradem zkoušeli kombinovat metal s hiphopem a postupně se k nim přidali Rob Bourdon, Joe Hahn (Mike ho poznal na Pasadena Art College),Dave Farrel (Bradův spolubydlící na koleji) a Mark Wakefield. Rozhodli se že se budou jmenovat Xero, v období Xera nahráli svoje první demo nahrávky, celkem to dělá první 4 demo tracky. Poté co bývalý zpěvák Mark odešel tak se kapela přejmenovala na Hybrid Theory. Ale pak v kapele chyběl vokalista… Vokály zastupoval Mike, a někdy v roce 1998 mu někdo doporučil zpěváka z kapely Grey Daze - Chestera Benningtona. Jednou na Chesterových oslavách Mike zavolal Chesterovi jestli by nechtěl zpívat v Hybrid Theory, Chester mu zazpíval nějaké dema přímo do telefonu a Chester úspěšně přijat do Mikovi kapely a už na druhý den sedal do letadla které mířilo do LA. Někdy v roce 1999 Hybrid Theory vydává svoji první desku s názvem Hybrid Theory Edition Platinum (EP). Pak se Dave vrací ke své bývalé kapele The Snax a vyjíždí s ní na turné ,ale s odstupem času se vrátil, mezitím ho zastupovali basskytaristi ze skupiny Stand-in a to Kyle Christener (ve studiu) a Scott Koziol (naživo). Pak z důvodů obsazeného jména Hybrid Theory se kapela rozhodla že se přejmenuje na Lincoln Park protože v každém městě USA je vlastně ''Lincolnův'' park, ale kvůli webové doméně lincolnpark.com, která byla již obsazena se rozhodli že se budou jmenovat Linkin Park, a tím to všechno začalo.
Začátek veliké slávy…
V roce 2000 byli členové kapely již s názvem Linkin Park zavření do studia, jakmile měli uzavřenou smlouvu z vydavatelstvím Warner Bros tak dnem 24.srpna 2000 začala jejich kariéra - v tento den vyšla jejich první officiální deska s názvem Hybrid Theory která měla po sléze veliký úspěch, hned na to se Phoenix (Dave) vrací zpátky k Linkin Park. První deska s názvem Hybrid Theory měla obrovský úspěch a prodalo se jí miliony kusů po celém světě a postupem času se deska stává platinovou, a pak ocenění samozřejmě přibývaly. Mezitím se kapela seznamuje s fanouškama a jejich hity jako např. Papercut, Crawling a In The End se drželi dlouho na prvních příčkách v hitparádách. Pak kapela vydává neofficiální DVD nesoucí název Frat Party and the Pankake Festival, které obsahuje videoklipy, záběry z koncertů a nějaké srandičky které LP tenkrát vyváděli a mnoho dalšího. .A kapela se stávala čím dál oblíbenější.
Období Reanimatin aneb remixy…
V roce 2002 skupina Linkin Park vydává svoje další album, ale tentokrát obsahující remixy z Hybrid Theory. Tato deska obsahuje jak remixy z Hybrid Theory tak i jiné - remix My December a High Voltage. Na albu je mnoho hostů (zpěváků, djů, raperů) jako např. X-ecutioners, Johnatan Davis z Korn, Aaron Davis ze Staind a další …Tato deska dostala taky hodně ocenění a stává se remíxem roku.
A co dál?
V roce 2003 přichází další a nejočekávanější album s názvem Meteora. Tato deska měla veliký spěch …Na toto album se čekalo, všichni se nemohli dočkat nové desky ale počínajem dne 25. března 2003 Meteora konečně vyšla. Deska měla úspěch a vyšlo z ní 5 singlů které se jako obvykle drželi na prvních místech v hitparách. V tento rok 2003 přijíždí kapela 3.zářé i k nám do ČR kde v Pražské T-Mobile Aréně odehráli nadupaný koncert, který se měl konat už v červnu, ale kvůli nemoci byl koncert odložen, a také celé turné v které tento koncert byl započítán.
Meteora World Tour!!!
Po vydání Meteory Linkin Park objeli v Meteora World Tour celý svět, hráli v Americe, Evropě a Asii. V celém turné odehráli celkem 150 koncertů. Takže docela nabitý program. Pak Linkini vydávají další album ale ne studiové, album nese název Live In Texas které vyšlo jako CD / DVD a zachycuje koncert z letního koncertu v Summer Sanotarium Tour, kde LP vystoupili společně s jinými kapelami a to konkrétně s Metalicou a Limp Bizkit. Mimo jiné, toto CD/DVD je poskládáno z dvou koncertů do jednoho - 02.08.2003 Houston a 03.08.2003 Irving.
První velká spolupráce…
Pak by každého napadlo že po Meteoře jako po dalším studiovém albu vyjde další remixové album ale tak se nestalo. Fanoušci čekali co bude dál . V roce 2004 vyšlo album Collision Course na kterém se nepodíleli nejen LP ale i raper Jay-Z. Celé to vzniklo kvůli MTV, která dala Jay-Zmu úkol s nějakou kapelou zremizovat nějaký song, on si vybral zrovna Linkin Park, a tak vznikl singl Numb / Encore a jelikož se jim song zalíbil tak na to se rozhodli natočit celé album. Tato deska vyšla v CD / DVD verzi, CD je studiová verze obsahující 6 songů a DVD obsahuje koncert LP / JZ. Singl Numb / Encore dostal cenu Gramy za nejlepší kombinaci zpěvu a rapu.
Mezitím v romto roce se kapela brouzdala ze začátku roku na dalším Meteora Tour, a pak v létě na Projektu Revolution 2004. A poslední koncert tohoto koncertu se odehrál v Sao Paulu, v Brazílii, kde hráli zatím poprvé a naposled.
Mike si odskočil ke svému projektu
V roce 2005 si Mike odskočil od Linkin Park a založil si svůj projekt s názvem Fort Minor. Na tomto projektu se nepodílel jen Mike ale je tam spoustu hostů, mezi ty hlavní patří Styles Of Beyond a Jay-Z. Fort Minor vydali desku The Rising Tied která měla úspěch, a v letech 2005/2006 Fort Minor vystupovalo po celém světě.
V tomto roce 2005 Linkin Pak odehráli pouze 2 vystoupení - jedno v Anaheimu jehož výdělek sloužil pro Music For Relief, a druhý Live8 ve Philadelphii kde vystoupili společně i s Jay-Zym.
Dlouhé čekání …na Minutes to Midnight
Na toto album se čekalo 4 roky od Meteory. Linkini slibovali a slibovali…toto nové album mělo vyjít už na konci roku 2006, kdy v tomto roce odehráli pouze pár vystoupení v Japonsku kde představili i nový song QWERTY, který fanoušky nadchl ale na novém albu nakonec nebyl. Ale po neskutečném čekání se fanoušci dočkali a počínajem dne 14.května 2007 (15.května v USA) jsme se konečně dočkali nového alba s názvem Minutes To Midnight (hodiny zkázy). První singl vyšel již na začátku dubna 2007 a to What I've Done který ještě před vydáním alba drtil hitparády. Album se i 10 dnů před vydáním objevilo na černo na netu ke stažení, které si plno nedočkavců stáhlo. Tento rok 2007 odehráli LP hodně koncertů, ten první, terý byl promo koncertem se konal již v dubnu, v Berlíně, v Německu, a v letním evropském Minutes To Midnight Tour se stavili 12.června 2007 i k nám do ČR a v Pražské Sazka Aréně odehráli skvělou show a podle kapely asi nejlepší vystoupení z tohoto Evropského turné. Pak se američtí fanoušci dočkali turné s názvem Projekt Revolution 2007 které se konalo v Americe a Kanadě, společně s Linkin Park na tomto turné byli i např. My Chemical Romance, Talking Back Sunday, HIM, Placebo, Julien-K, Styles Of Beyond, THE BLEED,… Počínajem října 2007 zamířila kapela na Nový Zálend a Austrálii, a o měsíc později do Asie.
Píše se současný rok 2008
Tento rok ve světě Linkin Park a jeho koncertování začal docela brzo. Hned z kraje roku (v lednu) bylo totiž zimní Evropské turné, kde měli LP zastávky v Německu,ve Švýcarsku, ve Francii a v Anglii. Na toto turné čekalo hodně lidí, hlavně z tohoto důvodu, že očekávali nové setlisty, které byly změněny podle slibů, a ze starých toužených skladeb přibyla pouze jedna - A Place For My Head. O měsíc později začalo další zimní turné, ale tentokrát v Americe. Na tomto turné nebylo nic zvláštního, jako každé jiné, jen 21.února se v New Yorku odehrál koncert kde hostoval po dlouhé době i Jay-Z. Pak pár dní na to Chester onemocněl, a 2 koncerty museli zrušit. Po té si v koncertování LP dali pauzu, po té vyšly singly We Made It (společně s Bustou Rhymesem) a Leave Out All The Rest. V červnu začalo další očekávané turné po Evropě, kde skupina měla zastávku i u nás, v České Republice, v Brně na Velodromu. Tento koncert byl navíc ohrožen, protože kvůli Bradově nemoci byly zrušeny 2 koncerty těsně před Brnem - ve Švédsku a Švýcarsku. V tomto turné měl i premiéru Projekt Revolution v Evropě (hostovaly zde tyto kapely - Enter Shikari, HIM, NERD, The Used, The Bravery, …), který se konal 3× v Německu a jednou v Anglii kde vystoupil i Jay-Z. A právě z tohoto koncertu v Anglii - v Milton Keynes vyšlo 24.11.2008 officiální CD/DVD s názvem Road To Revolution.
Zpět v Americe …
Během července a srpna Linkin Park jezdili na turné po USA, přesněji po Projektu Revolution. Na tomto turné byl například Chris Cornell, The Bravery, Busta Rhymes (který byl v průběhu turné vyhozen), Atrey, The Bravery a další. V říjnu se mělo konat Music For Refief turné po Asii v Číně (před tím i jeden soukromý koncert v Las Vegas) ale tyto koncerty byly hohužel zrušeny kvůli Chesterově nemoci se zádama, který se tehdy nemohl ani hnout, a lékaři mu zakázali na koncertech skákat. 4.Prosince odstartoval nový ročník officiálního fanclubu - LPU8. Tento balíček obsahuje i CD Mmm…Cookies, které obsahuje vtipné a krátké songy které natočil Mike s Chesterem ve volném čase, jen tak, a je to opravdu jen na zasmátí. Nyní Linkin Park pracují na novém albu, které by mělo vyjít někdy v roce 2009.
Ocenění:
2008 - MTV American Music Awards: Nejoblíbenější alternativní umělec
2008 - MTV Video Music Awards: Nejlepší rockový klip
2007 - MTV European Music Awards: Nejlepší skupina
2005 - Grammy - Nejlepší hudební spolupráce (Numb/Encore) ¨
2005 - MTV Video Music Awards Japan: Best Group Video (Breaking The Habit)
2005 - MTV Video Music Awards Japan: Best Collaboration Video (Numb/Encore)
2005 - BMI Award
2004 - MTV European Music Awards - Best Rock
2004 - American Music Awards - Best Alternative Music
2004 - Radio Music Awards - Písnička roku-Rock Alternative Radio (Numb)
2004 - Radio Music Awards - Interpret roku-Rock Radio
2004 - MTV Music Brazil Awards - Nejlepší mezinárodní video (Numb)
2004 - MTV Music Awards - Volba diváků (Breaking The Habit)
2004 - MTV Asia Awards - Nejoblíbenejší video (Somewhere I belong)
2004 - MTV Asia Awards - Nejoblíbenejší rocková skupina
2003 - K-rock Awards - Kapela kterou má najradši tvoje holka.
2003 - K-rock Awards- Song roku 2003 (Faint)
2003 - K-rock Awards - Umělec roku 2003
2003 - MTV Video Music Award - Nejlepší rockové video (Somewhere I Belong)
2003 - Kerrang! Award - Nejlepší mezinárodní akt
2003 - MTV Asia Award - Nejlepší video - Pts.Of.Athrty
2003 - MTV Asia Award - Rockové predstavení
2002 - MTV Euro Music Award - Nejlepší Hard Rock
2002 - MTV Euro Music Award - Nejlepší skupina
2002 - MTV Brazil Award - Nejlepší mezinárodní video (In the End)
2002 - MTV Video Music Award - Nejlepší rockové video (In The End)
2002 - Clear Top 10 Award (Indonésie) - Úžasný mezinárodní hit-maker
2002 - Billboard Music Award - Moderní rockový interpret roku
2002 - World Music Award - Nejprodávanejší rockový interpret
2002 - TMF Award (Nizozemí) - Nejlepší mezinárodní rocková skupina
2002 - ECHO (Nemecko) - Nejlepší mezinárodní Nu-Metalový interpret
2002 - Emma (Finsko) - Nejlepší zahraniční interpret roku
2002 - MTV Asia Award - Objev roku
2002 - Grammy - Nejlepší Hard Rock
2002 - Hit Music Award (Švédsko) - Nejlepší Hard Rock
2001 - BLITZ Award (Portugalsko) - Nejlepší mezinárodní nováček
2001 - Rockbjörnen (Švédsko) - Nejlepší kapela
2001 - Rockbjörnen (Švédsko) - Nejlepší album
2001 - Rollingstone Award - Nejlepší Hard Rock / Metalová kapela
2001 - Kerrang! Award - Nejlepší mezinárodní nováček

LADY GAGA

17. května 2009 v 12:54 o hvězdách
Základní informace
Lady Gaga, občanským jménem Joanne Stefani Germanotta se narodila v roce 1986 italským rodičům v New Yorku. O dvacet let později si dala přezdívku Lady Gaga podle písničky Radio Gaga od Queenů a vrhla se na kariéru popové hvězdy. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album Fame, které je prý o tom, "že se každý může cítit slavný." Deska se dostala na vrchol všelijakých žebříčků, stejně jako její singly Just Dance a Poker Face, a samozřejmě se výborně prodává.


Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Rolling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořádné číslo.

Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat show na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.

V 17.letech se stala jednou z dvaceti šťastných (a taky talentovaných) dětí, které se předčasně dostaly na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yorku. Nejdříve se proslavila psaním textů pro jiné umělce (například Pussycat Dolls). Při přípravě jejího debutového alba ji dokonce uvolňovali učitelé z výuky. Lady Gaga se pak zaslouženě se svými hity jako Just Dance a Poker Face dostala až na samotný vrchol popu a taky na žebříčky britské hitparády.

Lady Gaga ve své hudbě mísí taneční pop a elektro-pop, na druhé straně používá i prvky rocku a disco hudby. Tohle všechno se nalije do pomyslné Martini sklenice a na světě je nová Madonna.

KATY PERRY

17. května 2009 v 12:53 o hvězdách
Katy Perry (vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson) je americká zpěvačka a skladatelka. Mezi hudební elitu ji přivedla provokativní skladba I Kissed A Girl z roku 2008, ve které zpívá o líbání s dívkou. Píseň se záhy vyšplhala na hitparádovou zlatou příčku ve více než dvaceti zemích včetně Velké Birtánie, Kanady, Austrálie, Irska nebo Spojených států. V posledně zmíněné zemi se tato skladba stala jubilejní tisíctou jedničkou v oficiální singlové hitparádě Billboard Hot 100.
I Kissed A Girl pochází z Katyiny debutové desky One Of The Boys, která obsahuje i další provokativní píseň You´re So Gay o zpěvaččině metrosexuálním příteli, nebo Hot N Cold, kde pro změnu v hudebním videoklipu lynčuje svého přítele, který jí před oltářem odmítl říci ano. Její provokace chápou mnozí jen jako marketingový tah hlavně z toho důvodu, že Katy pochází z přísně věřící rodiny a její oficiální biografie mimo jiné říká, že Katy měla v mládí zakázáno poslouchat jakoukoliv jinou než církevní hudbu.
Fanouškům je ale tohle evidentně úplně jedno, a tak Katy slaví jeden úspěch za druhým. Ona sama řekla novinářům, že se jí tohle podařilo díky předchozímu úspěchu britských zpěvaček a skladatelek Amy Winehouse a Lily Allen, které pomohly dostat do hitparád více ženských umělkyň. Řekla také, že Amy a Lily konečně Americe představily skvělou hudbu.
Katy Perry je známá pro svůj nekonvenční způsob oblékání: její šaty často nepostrádají vtip, mnoho zářivých barev s odkazem na módní styly hned několika dekád, stejně jako jsou pro ni typické šperky a doplňky ve tvaru různých druhů ovoce, hlavně červeného melounu.

JONAS BROTHERS

17. května 2009 v 12:52 o hvězdách
Základní informace
Jonas Brothers jsou americká pop-rocková skupina z Wyckoffu, New Jersey. Jejími členy jsou tři bráchové: Kevin(21), Joe(19) a Nick(16) Jonasovi. První album, It's About Time, vydali v roce 2006, druhé album Jonas Brothers v roce 2007 a třetí desku A Little Bit Longer vydali v srpnu 2008.Jejich nová deska Lines, Vines and Trying Times výjde v roce 2009, já ještě nevím který měsíc.

Kapela začla jako sólo projekt Nicka Jonase. Objevili ho, když si v šesti letech zpíval v kadeřnictví a doporučili ho showbussinesovému manažerovi, takže už v sedmi začal účinkovat na Broadwayi, kde hrál v několika představeních.

V roce 2002 hrál ve hře Kráska a zvíře a přitom napsal spolu s tatínkem píseň Joy To The World, která následně vyšla na broadwayském albu Equity Fights AIDS. Mezitím Joe následoval jeho kroky na Broadwayi a zahrál si ve hře La Boheme.

V září 2004 Nick podepsal smlouvu s INO Records a Columbia Records a vydal singl Dear God, znovu nahrál Joy To The World. Následovat mělo Nickovo sólové album, ale jeho vydání bylo odloženo a nakonec vyšlo v omezené edici.

Nick, Kevin a Joe napsali jen tak pár písniček. Mezitím se ve vydavatelství vyměnil ředitel, kterému se sice nelíbilo Nickovo album, ale zalíbil se mu jeho hlas. Rozhodl se tedy tři bratry zapsat jako kapelu.

Po zapsání ke Colombia Records kluci zvažovali pojmenovat se Sons of Jonas, ale nakonec se shodli na jménu Jonas Brothers.

Během roku 2005 odehráli Jonas Brothers nekolik turné, včetně turné Kelly Clarkson, Jesseho McCartneyho, Backstreet Boys a The Click Five. Začátkem roku 2006 předskakovali The Veronicas.

Pro album It's About Time, které mělo vyjít v únoru 2006 ale bylo několikrát odloženo, spolupracovali s několika autory. Pro album také přezpívali songy od Busted - Year 3000 a What I Go to School For.

První singl Jonas Brothers Mandy vyšel v prosinci 2005. Představil se v MTV a dostal se na čtvrté místo a v březnu se objevil ve filmu Zoey 101. Následoval singl Time for Me to Fly a předělávka Yo Ho (ze soundtracku k Pirátům z Karibiku).

Album nakonec vyšlo 8. srpna 2006, ovšem jen v omezeném množství 50 000 kusů. Jelikož se Sony dále nezajímalo o propagování skupiny, rozhodli se JB od nich odejít.

V říjnu nahráli cover písničku Poor Unfortunate Souls z Malé mořské víly a natočili k němu i video. Dalším singlem z alba byl Year 3000, který se stal populárním na Radiu Disney.
Od Columbia Records skupina definitivně odešla počátkem r.2007.

Následně byli JB krátce bez vydavatelství, až v únoru podepsali smlouvu s Hollywood Records. V Březnu vyšel na albu DisneyMania5 song "I Wanna Be Like You soundtrack k filmu Robinsonovi, na kterém najdete píseň Kids of the Future.

Druhé album, s názvem Jonas Brothers spatřilo světlo světa 7.srpna 2007 a hned v prvním týdnu se umístilo na páté příčce Billboard Hot 200. Vyšli z něj singly Hold On a SOS.

V srpnu si zahráli v show Hannah Montana v epizodě Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas. Také zde s Miley Cyrus zazpívali písneň We Got the Party. 24.srpna zahráli dvě písničky na soutěži Miss Teen USA, den nato hráli na ukončovacím ceremoniálu Disney Channel Games a další den spolupředávali cenu na Teen Choice Awards (spolu s Miley Cyrus). V listopadu hráli SOS na American Music Awards.
V lednu 2008 vyrazili na Look Me In The Eyes Tour, turné ke třetímu albu A Little Bit Longer.

Třetí album vyšlo ve spojených státech 12.srpna 2008. Po skončení turné Jonas Brothers oznámili, že budou spolu s Boys Like Girls předskakovat Avril Lavigne.
Pro Disney Channel kluci natočili film Camp Rock, kde si zahráli kapelu 'Connect 3'. Hlavní roli, Shana Graye, si zahrál Joe, Nick hrál Nata a Kevin Jasona. 17.června vyšel soundtrack a dvacátého potom byla premiéra filmu na Disney Channelu. Během léta se film měl dostat i do ostatních zemí.

Svůj život během Look Me In The Eyes Tour zdokumentovali v krátkém reality seriálu 'Jonas Brothers: Living the Dream', který od května běží na Disney Channelu.

V létě JB rozjeli na podporu třetího alba Burning Up Tour po Kanadě a Spojených státech. Na dvou kalifornských koncertech se natáčel na Disney Channel 3D film, který se v kinech objevil jako 3D koncertní film 27. února 2009.

Na podzim JB vyšla kniha s názvem Burning Up on tour with the Jonas Brothers , která obsahuje nikdy nezveřejněné fotky, exkluzivní komentáře a zákulisní materiál o Jonas Brothers.

JB nezapomínají ani na charitu, během roku 2007 vydělali pro Nickovu kolem 12 milionu dolarů.
Mají taky svůj seriál s názvem J.O.N.A.S který startuje už příští měsíc.Taky se chystají na světové turné.K nám bohůžel nedorazí :-(
Jonas Brothers a jejich prstýnky čistoty byly sparodovány v uvodním díle 13. sezóny South Parku. Episoda nazvaná "The Ring" (S13 E1) portrétuje Jonas Brothers jako součást (oběť) plánu Disney corporation jak nejlépe legálně prodávat sex velmi mladým dívkám. Dle některých zdrojů mají nyní novináří výslovně zakázáno klást Jonas Brothers jakékoliv dotazy týkající se zmíněného dílu South Parku

AVRIL LAVINGE

17. května 2009 v 12:51 o hvězdách
Základní informace
Avril Ramona Lavigne Whibley (* 27. září 1984, Ontario) je kanadská zpěvačka a příležitostná herečka. Na hudební scénu vtrhla jako protipól sladkých popových princezen a vysloužila si nálepku vzdorovité rebelky, divoké skejtařky a příznivkyně punk-rockové hudby.
Zpěvačka z francouzskými kořeny se hudbě začala věnovat už v dětství. Už ve svých třinácti letech začala s hraním na kytaru a psaním vlastních písní. Ve čtrnácti si zazpívala se Shaniou Twain na jejím koncertě v Ottawě a o dva roky později podepsala smlouvu s Kenem Krongardem z Arista Records.
Předzvěstí debutového alba Let Go (2002), byl už úspěšný singl Complicated, který se stal jejím prvním velkým hitem. Samotná deska se pouhý měsíc od svého vydání stala multiplatinovou, celosvětově se jí prodalo přes třináct miliónů kusů. Následné monstrózní turné, se kterým zavítala i do Japonska, Austrálie a Evropy, absolvovala se svou čtyřčlennou kapelou, kterou tvořili bubeník Matthew Brann, baskytarista Mark Spicoluk a dva kytaristé Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Sestava skupiny se však mnohokrát změnila.
Raketový nástup přinesl Avril Lavigne i mnohá ocenění, mladá zpěvačka si vysloužila cenu World Music Award za světově nejlépe prodávaného kanadského umělce, čtyři ocenění Juno Awards (2003), post Nejlepšího nováčka na cenách MTV Video Music Awards (2002) a osm nominací na prestižní Grammy.
Druhá deska Under My Skin vyšla koncem května 2004. Alba s hity Don't Tell Me nebo My Happy Ending se už po prvním týdnu od uvedení v USA za mořem prodalo na 380 000 kopií. První příčky hitparád ovládla i na trhu ve Velké Británii, Japonsku, Austrálii, Mexiku, Argentině, Thajsku, Koreji nebo Hong Kongu. Na konto mladé zpěvačky přibyla další ocenění, například Nejlepší poprockový umělec a Nejlépe prodávaný kanadský umělec roku (obě World Music Awards 2004), tři ocenění Juno Award 2005 a další. Třetí studiové album The Best Damn Thing s pilotním singlem Girlfriend zpěvačka vydala v dubnu 2007. V České republice vystoupila hned dvakrát, v červnu 2005 na pražském Výstavišti (tehdejší T-Mobile Aréna) a 8. července ve vyprodané O2 Aréně.
Avril Lavigne si vedle pěvecké kariéry vyzkoušela i tu filmovou, zahrála si ve snímcích The Flock (2007, v ČR: Osobní spravedlnost), Fast Food Nation (2006) nebo Going The Distance (2004). V úspěšném animovaném příběhu u nás uvedeném pod názvem Za plotem (Over The Hedge, 2006) propůjčila hlas vačici potkanové. K dobrodružnému fantasy snímku Eragon (2006) napsala a nazpívala titulní píseň Keep Holding On. V létě 2006 si Avril Lavigne vzala zpěváka kapely Sum 41 Derycka Whimbleyho.
8.7.2008 přijela Avril do Prahy koncert proběhl v multifunkční O2 areně. Jako před skokani vystupovala česká skupina Imodium. Koncert byl moc skvělej! A Avril nezklamala svoje fanoušky!
V roce 2008 se stala Avril i módní návrhářkou,v obchodním domě Kohl´s se začela prodávat její značka Abbey Dawn. Ačkoliv hodně lidí nevěřilo,že bude mít úspěch,Abbey Dawn se prodává skvěle. Zatím je na trhu jen v Americe a v Asii,ale plánuje se prodej i v Evropě. Dále se Avril stala součást reklamní kampaně Canon a objevila se v několika jejich televizních reklamách. Jejím dalším projektem je voňavka a další kosmetické výrobky Black Star,které by se brzy měly dostat i do Evropy. V červnu 2009 vydá Avril již své čtvrté album. Zatím se toho o něm moc neví,vše kolem alba se velmi tají.